Ano, tolik jako toto Peugeot 205 GTI je bezvadný, také se nám zdá, že platí 37.000 eur Je to pro něj šílené. A to je cena, které tento celek slavného sportovního kompaktu osmdesátých let dosáhl v jednom aukce. Je to nejvyšší cena, která byla za 205 GTI zaplacena, navíc kolekce překonala očekávané o více než 14.000 XNUMX eur. Milujeme ho, jsme pro něj nadšení, je to nejuznávanější GTI a všichni bychom si přáli, abychom jedno spali v naší garáži, ale stále nám to připadá drahé.
Tento Peugeot 205 GTI je v perfektním stavu. Z obrázků můžete vidět, že jednotka nyní zřejmě opustila dealerství. pouze cestoval 12.850 kilometrů a má pouze jednoho majitele. Také se zdá, že měl život v péči. Můžete vidět obraz, originální a u kterého se zdá, že neuplynulo více než dvacet pět let. Neexistuje žádný roh, který by představoval nějaké poškození, nebo části, které by neodpovídaly původnímu modelu.
Interiér je další z nejpřekvapivějších sekcí tohoto Peugeotu 205 GTI. Přední i zadní sedačky jsou jako nové. Palubní deska vypadá nepoškozeně, má doplňky, které se montovaly z domova, jako je radiokazeta a charakteristická konfigurace těchto GTI. Nový majitel bude muset vyměnit pouze kola, protože jsou to ta, která si přivezl z domova a musí být vyměněna.
Přesto, když se podíváme na stav tohoto Peugeotu 205 GTI a vezmeme v úvahu vůz, který máme v ruce, zdá se 37.000 XNUMX eur jako hodně eur. Zkrátka, vidět současný trh ojetin nás vůbec nepřekvapuje.
Nedivíme se. Být Peugeot……?
Jestli chceš, prodám ti sv 125
Dobře, hajzle, který zaplatil 37.000 205 EUR za XNUMX gti
To nestojí 1000 eur
Bláznivé, často skvělé auto, za ty peníze se nechám chytit
Chytil jsem audi
Tato auta jsou úžasná. Má najeto pouze 12.000 37000 km. Je to nový motor. Ale za ojeté auto ty peníze nedám. Za těch XNUMX XNUMX jsem koupil skvělé auto. Musí to být sběratel.
No, musíte být ochoten
Lidé se spoustou peněz a malou hlavou! Bude trvat roky, než se z toho stane sbírka, pokud si to zaslouží
Za polovinu prodám svou 206 hahahaha
Prodám 25 let starý Turbo Cup za 20.000 XNUMX €, docela výhodná koupě...pokud máš zájem, víš...pojď, nehrabej se hahahahaha
Blázen roku!!
Javier Villanueva-Torres
Ani tolik, ani 37 tisíc není mnoho
Ale ne 1000 jak čtu x je
Jeden mám skoro zrestaurovaný A až ho dodělám, nedám ho za méně než 6500 nebo tak nějak
Auto stojí za to, co chcete zaplatit a co pro vás představuje...někdy děláme hlouposti z nostalgie. A pokud máte peníze, proč ne?
Pokud je to jedna z nejhorších dobrých své doby, malá Corsa gsi ke je 16000, byla úžasná ve srovnání s touto drahou 19000, ford xr2 byl také jako Corsa další úžasný» pak golf a ráže, ale peugeot nebyl, bylo to vtipné
Zkoušeli jste nějaké? Myslím, že je to jeden z nejlepších ve své době, měl jsem jeden, když mi bylo 20 let a užil jsem si ho hojně
Lidé pro všechny»»
Hlupák roku, kretén, co když blázen, co když někdo jiný dostal audi... Ten, kdo utratí 37,000 205 € za Peugeot XNUMX GTI, je proto, že musí mít v garáži mnoho dalších a spoustu těsto v kapse. Udělal bych to samé jako kurva! Bude to za peníze!
Každý si za své peníze dělá co chce, ale je jasné, že za tohle auto bych tolik nedal, když jsou tisíce lepších a ještě levnějších aut.
Proč neřekneš kde se to dražilo, mám 205 gti ale s 90000 XNUMXkm
Samu Sio
Naprosto souhlasím s Davidem , peníze za něj jsou to nejmenší , důležité je , že je to auto , které se vám vždy líbilo a navíc je úplně nové , je luxusní a takové se nedá sehnat . Zdravím vás přátelé.
Prodám seat ibiza od 95
Jak lidem zbyly těstoviny hahaha
To je auto, o kterém jsem snil jako dítě. Kdyby byly dané okolnosti, že mám peněz dost a jeden se jeví jako nový, zaplatil bych za to, že mi dají sakra, co kdo říká, protože bych si splnil dětský sen a to je k nezaplacení.
socrates gf
No, já to vidím normálně.
Lidí s těstovinami je dost, a pokud chcete do sbírky 205, budete hledat tu nejzachovalejší a zaplatíte za ni, co to dá.
Pozor, neříkám, že se mi to zdá levné, ale vůbec mě to nepřekvapuje.
Jsme překvapeni, že za to může zaplatit téměř každý „fanoušek“ aut a když se pak Shelby prodá za 40 milionů eur, nikomu to nepřijde divné.
Koupil jsem si tehdy nový a stál mě 2.100.000 XNUMX XNUMX peset, byl to stroj…..
Jordi Cabezas
Cucumberoo. Krásný můj kluk????
V tuto chvíli je pro mě nejlepší RS turbo escort