Fernando Alonso a WEC és a Le Mans-i 24 órás bajnok

Alonso WEC bajnok

A 8-as autó egész hétvégén lassabb volt, nem találták a megfelelő ritmust, és egyértelműen a 7-es volt a favorit a győzelemre. De Pechito Lopez gyenge teljesítménye és néhány probléma az utolsó percekben a 24 órás Le Mans-i győzelmet a Fernando Alonso, Sebastian Buemi és Kazuki Nakajima. Így bajnokok lettek szintén a WEC-től, a 2018-2019-es szuperszezonnal a tiéd az állóképességi világbajnokság.

A másodpercek mind a mai versenyen, mind a világbajnokságon a másikak Toyota #7, aki őszintén megérdemelte a mai győzelmet. De a 24 óra Le Mans Ez egy nagyon hosszú verseny, ahol bármi megtörténhet. A 8-as autó sem volt problémamentes, megérintette őket néhány sárga zászló, piros lámpa, amikor kijöttek a megállójukból és nem engedték vissza a pályára stb. Szóval senkinek sem volt könnyű dolga.

Toyota TS050 hibrid #8

Fernando Alonso 4 FIA világbajnoki címet nyert, ha beleszámítjuk azt a gokartot, amit nagyon fiatalon nyert, és a 2-t az F1-ben ezen kívül a WEC-ben. Többször sikerült megnyernie a Monacói GP-t, és már csak az Indy 500 maradt a Triple Crown-ig. Fantasztikus! És ne feledjük, hogy idén még 9 versenyt fog teljesíteni, mondta, hogy 8-at, de egy gokart versenyt is kiegészített. Úgy tűnik, lesz még egy gokart a 8 között, így maradt az intrika, hogy mi lesz a másik 7. Egyébként már tudod, hogy elhagyja a WEC-t, hogy más kihívásokat vállaljon, de elmondta hogy visszatér, valószínűleg egy hiperautóval az új szabályozással...

Tekintettel többi nyertes A mai nem LMP1-ek közül a Singatech Alpine 36 az LMP2-hez, az AF Corese 51 a GTE-Pro-hoz és a Keating 85 a GTE-Am-hez. A Toyota természetesen az LMP1 konstruktőri bajnoki címét szerezte meg, a Porsche pedig a többi kategóriát is besöpri, bár a GTE-Pro-ban a végleg megmaradt pilóták elvesztésének küszöbén álltak.

Értékelje autóját ingyen 1 perc alatt ➜

Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

*

*

1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.