Marta García volt a leggyorsabb a W-sorozat utolsó napján

Marta Garcia Claire Williamsszel

Martha Garcia, a női kategória egyik spanyol képviselője W-sorozat amelyről hamarosan beszélni fogunk, az utolsó tesztnapot az időtáblázat élén zárta. Április 14. és 16. között tartottak néhány előszezoni tesztet, ahol a maximális egyenlőség volt a főszerep. A pilóták, Marta García, Chadwick, Visser és Powell mindig is nagyon közel álltak egymáshoz, szinte elhanyagolható különbséggel.

Ezeket a teszteket a németországi Lausitzring pályán tartották, és reméljük, hogy ez az utolsó nap figyelmeztetés lesz arra, hogy mi történhet az első verseny május első hétvégéjén kerül megrendezésre a Hockenheim körút. Ez megadja a rajtjelet ennek az új kategóriának ezen a jól ismert pályán, és az AM-től a legjobbakat kívánjuk Martának, hogy a szezonban is ki tudja mutatni ezt a potenciált.

18-at választották a W Seres számára

Minden résztvevő átesett a teszteken és a szűrőkön, hogy kiválaszthassa azokat a döntősöket, akik ebben a szezonban versenyeznek a W-sorozatban. Mindegyikük össze tudta hasonlítani az autóban eltöltött idejét Forma 3 Tatuus T-318 besorolandó Almería körútjában. A döntősök között volt Marta García is. Amellett, hogy átment ezeken a teszteken, az általunk elmondott legjobb idővel búcsúzik a szezontól, egy 1'43″293-mal, ami majdnem egy tizeddel gyorsabb a másodiknál, Jamie Chadwick és Beitske Visser, aki egy tizeddel volt Chadwick mögött a feljutáshoz a 3. helyre.

Emlékezz erre az autók ugyanazok, nem változnak, mint az F1-ben, jóváhagyott motorral és futóművel rendelkeznek a nagyobb esélyegyenlőség érdekében a 18 versenyző között, akik ennek a kategóriának a címéért küzdenek majd, amelyben anyagi támogatást is kapnak, amint arról a korábbi cikkekben már utaltunk. Emellett edzeni is tudnak majd, és ez egy jó kirakat számukra, hogy a jövőben olyan kategóriákat érjenek el, mint a Forma-2 vagy a Forma-1.

1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.