F1 Japonijos Grand Prix 2019: lenktynių rezultatai

Bottas Japonija 2019 m

Super sekmadienis Japonijos F1 GP 2019 lenktynėse, su kvalifikacine sesija ir lenktynėmis. Taifūnas atskriejo mažesniu intensyvumu, nei tikėtasi, todėl tai, kas įvyko vakar, nebuvo taip baisu, kaip tikėjosi kai kurios prognozės. Tačiau 3 laisvosios treniruotės buvo atšauktos, o klasifikacija atidėta šiandienai. Taigi sekmadienis buvo intensyvesnis nei įprastai, nes Vettelis iškovojo stulpą. „Ferrari“ slapstėsi iki trečiojo ketvirčio ir abu automobilius išdėstė pirmoje eilėje.

Carlos Sainzas užėmė 7 vietą, po dviejų „Ferrari“, dviejų „Mercedes“ (Bottas P3 ir Hamilton P4) ir dviejų „Red Bull“ (Verstappen P5 ir Albon P6). Už Sainzo – jo komandos draugas Lando Norrisas, kuris liko šalia ispano. Labai blogai dėl Renault, kurie penktadienį išbandė naujas dalis, kurios neveikė, užėmė 15 ir 16 vietas. Deimantų komanda įžengia į sunkų laikotarpį, su neveikiančiais dalykais, bloga padėtimi pasaulio čempionate užimti ketvirtą vietą (tai reiškia ir ekonominį prizą), o jos varikliui 2021 metais pritrūksta klientų...

Vettelis, Japonija 2019 m

Lenktynėse Vettelis įstrigo starte, prastas startas kuri neleido jam savo koto paversti pergale. Valtteri Bottas tuo pasinaudojo ir aplenkė jį starte ir atsidūrė pirmas bei iškovojo nepaprastą pergalę. Hamiltonas neturėjo geriausio savaitgalio ir jam nepavyko aplenkti vokiečio. Nei kvalifikacijoje jis negalėjo įveikti savo komandos draugo, nei lenktynėse jis nesugebėjo šio GP paversti nauju „Mercedes“ vienetu. Kalbant apie Charlesą Leclercą, jis startavo gerai, buvo P2, bet pradžioje turėjo kontaktą su Maxu Verstappenu, todėl abu automobiliai buvo labai apgadinti. „Red Bull“ turėjo pasitraukti „Honda“ namuose, o Maranello motociklininkas galėjo tęsti lenktynes ​​su žala ir galiausiai finišavo P6.

„Renault“ lenktynėse pasirodė daug geriau, su Danieliu ir Nico atitinkamai P7 ir P10. Taigi jie iškovojo taškus kovoje dėl pasaulio čempionato su „McLaren“. Bet jiems viskas sudėtinga nuo čia iki galo. Gaila, kad Lando Norrisas lenktynėse nukrito į P13, nes startavo aštuntas ir būtų galėjęs gauti daugiau taškų, jei būtų likęs už Carloso Sainzo.

10 Williams 1

Įtampa FOM, kuriems šio GP vaizdai nelabai pasisekė. Bet tai jau ne pirmas kartas ir ne paskutinis. Beje, kita galimybė, jūs žinote, kad tai bus Meksikos GP el Spalis 27. Po Europos ir Azijos turo F1 keliauja į Ameriką, kad pradėtų naują etapą šioje paskutinėje atkarpoje. Galite savaitę pailsėti, kad sustiprėję grįžtumėte į paskutinį pasaulio taurės etapą, kuris baigsis gruodžio 1 d. Dabar liko tik Meksika, JAV, Brazilija ir Abu Dabis.