Формула-1 Гран-прі США 2019: результати гонок

Hamilton 6 F1 чемпіонат 2019

Розпочав гонку Формула-1 Гран-при США 2019, з Боттасом попереду та Феттелем позаду. Зрештою, я не дуже розумію, що зробив Феттель, але його старт був гірше, ніж катастрофічний, він втратив кілька місць, і навіть Ландо Норріс зміг його обійти, і, звичайно, Макс, Льюїс і навіть його напарник по команді також. . З позиції 2, яку він залишав, він за короткий час опустився на 7-му. Але це було нічого, оскільки потім він натрапив на нерівність і зламав колесо, що змусило його відмовитися від гонки. Схоже, те «спливло», про яке говорили завдяки виступам останніх двох-трьох гонок, знову затонуло само по собі...

Переможець цієї гонки? Ну, без сумніву, це був Mercedes, з Боттасом переміг і другим Льюїсом Хемілтоном, який стартував позаду і зумів фінішувати попереду. Гонка була дуже цікавою, власне, вчора вона вже здавалася цікавою, перша сімка лише за 8 десятих. Мабуть, один із найщільніших рейтингів за останні роки. Макс Ферстаппен також умів зосередитися і не фінішувати, як в останніх гонках, отримавши третє місце на подіумі. Правда полягає в тому, що він дуже швидкий водій, але йому не вистачає розуму, його незрілість у багатьох випадках дуже помітна, і йому потрібна хороша ванна смирення.

McLaren F1 2019 рік

6-й Чемпіонат світу Формули-1 для Льюїса Хемілтона!!! Він уже зробив це, що б не сталося в наступних двох гонках. Вітаємо з чемпіонством світу серед конструкторів «Мерседес» і британця, який в двох кроках від рівня Кайзера.

L Єдиними двома вибулими сьогодні були Williams Кубіци та Ferrari Феттеля. Маранелло продовжує погано грати. Їхні пілоти зазнають невдачі, як і вони як команда. Крім того, після скарг кількох команд до FIA на ймовірні порушення в двигуні Ferrari, які могли порушувати правила. Після роз’яснення FIA здається, що вони втратили певну владу, як вони прокоментували деякі команди, тому ті додаткові 20-50CV, які вони можуть отримати часом, можуть бути пов’язані з підозрами, які інші добре засудили. Однак вони обидва могли без проблем вийти на подіум сьогодні, але цього не сталося, Леклер також не зміг подолати P4.

Що стосується іспанської мови, Карлос Сайнс фінішував після свого одноклубника на його GP 100. Щось ненормальне, але Лендо Норріс цього разу дуже добре стартував, навіть обійшовши Феттеля, як я вже казав. Щодо Карлоса Сайнса, то на старті він дещо вплинув на контакт із Red Bull Албона. Обидва програли, можливо, Олександр взяв найгіршу частину, хоча з наявною машиною він зміг піднятися пізніше. Карлос посів P8, а Норріс – заслужене P7. Таким чином, два McLaren, як перші з інших, перевершив лише Renault Ріккардо.

Добре для Переса, який після старту ззаду через санкції за пропуск зважування зміг повернутися і фінішувати на десятій позиції, отримавши очко для своєї команди.

20 Себастьян Феттель Ferrari - Виведення

Чемпіонат світу в останні кілька гонок стає все цікавішим. Шкода, що більше немає гонок, щоб насолоджуватися цим. Спочатку всі вони були набагато далі від голови, а тепер вона стиснулася. Ось як вони люблять гонки. Хоча я не думаю, що це так, я б хотів, щоб наступного року Чемпіонат світу почався так само, як він закінчується, тому що це було б набагато цікавіше, ніж спостерігати за прірвою між командами. Дійсно, наступна гонка Гран-при Бразилії, Інтерлагос. І тільки ця і остання гонка залишилася завершити сезон.